PUBG MOBILE LITE

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

PUBG Mobile Lite Android Full Apk indir – Online Oyun indirmenin Tek adresi!

PUBG MOBILE LITE sizler için artık sitemizde!

Unreal Engine 4 ile çalışan PUBG MOBILE’ın bu sürümü oldukça fazla sayıda cihazla iyi bir performans sergiliyor ve çok daha fazla hayran kitlesine ulaşan etkileşim deneyiminde işlem yapmadan daha az RAM içeren araçlar için gelişmiştirilmiş.

PUBG MOBILE LITE, geleneksel PUBG oyun tarzını koruyan daha hızlı tempolu bir eğlence anlamına gelen 40 oyuncu için yapılmıştır.

40 oyuncu, galip bir yarışmaya girmesi için grafiksel olarak zengin 2×2 km’lik bir adaya paraşütle bırakılıyor. Oyuncular, ayakta kalan son oyuncu olmak için sürekli olarak bir oyun alanında mücadele ederken, kendi silahları, araçları ve malzemeleri için eşyalar toplamaları gerekmektedir. Karaya hazırlanın, yağmalayın ve dayanmak için gerekli adımları atın.

Şaşırtıcı Grafik ve HD Ses

İnanılmaz Unreal Engine 4 altyapısı sayesin de Battle Royale için ideal olan devasa bir HD haritası ile çarpıcı bir görsel katılım sağlar. Mükemmel ses ve zengin 3D ses ipuçları ile oynarken kendinizi gezegenin üzerine bırakın.

Hassas Silahlar

Sürekli olarak gelişen ölümcül silah, dolandırıcılık silahı ve atılabilir eşya stoğuna göz atın; her biri mantıklı balistik ve seyahat yönleri ile, düşmanlarınızı vurma, dövme veya yakma seçeneği sunar.

Zarif ve PUBG markalı tava!

Sesli konuşma yoluyla mücadele planınızı kolaylaştırmak ve düşmanlarınız için ideal tuzağı kurmak için arkadaşlarınızla işbirliği yapın.

Makul Oyun Ortamı

Hile sistemlerinin inanılmaz düşmanı, tüm PUBG MOBILE LITE oyuncuları için eğlenceli ve güvenli bir ortam sağlıyor. Bu Sadece Bir Oyun Değil! Bu Battle Royale!

Şuan beta testinde olduğu için oyunda hatalar olmaktadır. Yeni sürümler eklendikçe hatalar giderilecek oyun zevkiniz daha üst seviyelere taşınacaktır.

PUBG MOBILE LITE YAPILAN YORUMLAR