PUBG MOBILE

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oy Yok)
Loading...

PUBG Mobile Android Full Apk indir – Online Oyun indirmenin Tek adresi!

Android Oyunları kategorisinin vazgeçilmezi PUBG Mobile oyunu sizler için sitemize yüklenmiştir. Sağ üst köşeden hemen indirebilir oyun zevkinizi en tepeye çıkabilirsiniz.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS artık cepte – Orijinal Battle Royale oyununu mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz!

1. Mobilde Resmî PUBG Deneyimi

100 oyuncunun paraşütle indiği 64 km2’lik adada zafere ulaşmak için verilen amansız mücadele. Her oyuncu kendi silahlarını, araçlarını, malzemelerini bulmalı, görsel olarak zengin, taktiksel olarak da her ihtimale açık, git gide daralan bu savaş alanında rakiplerini saf dışı bırakmalıdır. Adaya inin, gerekli teçhizatları bulun ve hayatta kalmak için varınızı yoğunuzu ortaya koyarak zafere ulaşın!

2. Yüksek Kaliteli Grafikler ve HD Ses

Güçlü Unreal Engine 4 oyun motoru ile dudak uçuklatan detaylı grafikler, gerçekçi oyun efektleri ve yüksek çözünürlüklü Battle Royale haritasının hazzını çıkarın. Yüksek kaliteli ses, derin 3B efektler ve 7.1 çevresel ses sistemi ile savaşın içindeymiş şeklinde hissedeceksiniz.

3. Gerçekçi Silahlar

alev ateş silahlar, yakın dövüş silahları, patlayıcılardan oluşan ve sürekli gelişen teçhizat yelpazesi. Gerçekçi balistik ve atış mekanikleri ile rakiplerinizi vurun, pataklayın veya havaya uçurun. Bir de tava vardı değil mi? Tavayı da unutmadık.

4. Seçiminı seç ve ilerle

arabalar, kamyonlar, motosikletler ve teknelerin de içinde bulunduğu çeşitli araçları; rakiplerinizi kovalamak, oyun alanına kadar onlarla yarışmak veya kaçış için kullanın.

5. Dostlarınla ekip Kur

Bu harpa arkadaşlarınızla beraber göğüs gerin. Dostlarınızı davet edin, ekibinızı kurun. Sesli sohbet ile stratejinizi belirleyin ve rakiplerinizi kıskıvrak yakalayın.

6. Adil Oyun Ortamı

Güçlü hile koruma sistemi, tüm PUBG MOBILE oyuncuları için adil ve eğlenceli bir oyun ortamı sunmaktadır.

Alelade Bir Oyun Değil. Battle Royale!

* Kesintisiz internet bağlantısı gerektirir.

* En iyi PUBG MOBILE deneyimini yaşayabilmek için sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 yada üstü ve minimum 2 GB RAM.

PUBG MOBILE YAPILAN YORUMLAR