SnapTube

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oy Yok)
Loading...

Snaptube Android Full Apk indir – Online Oyun indirmenin Tek adresi!

SnapTube – YouTube Downloader, YouTube‘dan herhangi bir videoyu kolay, hızlı ve kullanışlı bir şekilde indirmek için basit bir araçtır. böylece daha sonra internet bağlantısı olmadan oynatabilirsiniz.

YouTube indirmelerinin sınırlı olduğunu unutmamak gerekir. Bazı platformların indirmeye kapalı/yasaklı olması nedeniyle indirmeler hata verebilir.

Bu uygulama, 11 alt kategori içeren bir katalog, popüler videolar için bir bölüm, en çok görüntülenen videolar için bir bölüm ve günlük öneriler dahil olmak üzere çeşitli arama seçeneklerine sahiptir. Tarama, herhangi bir kategoriye veya videoya tıklamak veya sanatçının veya şarkının adını arama çubuğuna yazmak kadar basittir.

Aradığınızı bulduğunuzda, videoyu oynatabilir veya doğrudan cihazınıza indirebilirsiniz. Telefonunuzun belleğinde yer kazanmak için indirme kalitesini seçebilirsiniz. Ayrıca bir şarkı veya albüm kaydetmek istediğinizde mp3 indir tercihini de seçebilirsiniz. Son güncellemeler ayrıca Facebook ve Instagram videolarının indirilmesine de izin veriyor. Ses ve video indirmeye ek olarak, kanalınızı tıpkı YouTube uygulamasında olduğu gibi yönetmek için SnapTube – YouTube Downloader’ı kullanabilirsiniz; yani, videoları indirmek için bu uygulamayı resmi olarak kullanabilirsiniz.

İşte yapmanız gereken tek şey bu! SnapTube uygulamasını indirip özgürce mp3 ve video indirebilirsiniz.

SnapTube BENZER İÇERİKLER
SnapTube YAPILAN YORUMLAR